O nas

 

Jesteśmy firmą przewozową, działającą na rynku lokalnym od 2005 roku. Z dumą i sukcesem przewozimy naszych klientów
do wielu miejsc w kraju, jak i za granicą!

Dewiza naszej firmy brzmi - tanio, szybko bezpiecznie. Przy tym priorytetem jest zawsze punktualność oraz bezpieczeństwo, dlatego zawsze staramy się profesjonalnie obsłużyć naszych Klientów, a przy tym zapewnić miłą atmosferę.

Nasza specjalność to transport osób na trasach:

 

Głuchołazy > Nysa > Grodków > Wrocław
Prudnik > Głuchołazy > Nysa > Grodków > Wrocław
Nysa > Grodków > Wrocław
Oferujemy szeroki zakres usług w ramach tzw. przewozu osób i powiązanego z nim wynajmu busów na różne okazje. Dysponujemy wysokiej jakości taborem, w skład którego wchodzą nowoczesne busy mark Mercedes. Nade wszystko staramy się zapewnić naszym klientom bezpieczeństwo podróży, niezawodność oraz wysoki komfort.
Klimatyzowane busy z pewnością zagwarantują wspaniałą atmosferę nawet najbardziej wymagającym podróżnym. Prowadzimy wynajem busów 24 h/dobę. Przewozy osób naszymi pojazdami są bardzo dobrze zorganizowane. Dbamy również o systematyczną kontrolę wszelkie aspektów działania naszego systemu transportowego.
Nasi kierowcy stale podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe, dodatkowo ciągle doskonaląc formy kontaktu z przewożonymi osobami, grupami, ich przewodnikami - przez co podróż staje się prawdziwą przyjemnością dla każdego.

Na zajęciach szkoleniowych kierowcy ćwiczą trudne do przewidzenia sytuacje pod bacznym okiem instruktorów. Porównywanie swoich nawyków z odpowiednimi poprawnymi reakcjami, to bardzo pouczająca szkoła kultury i psychologii. Nawet kierowcy jeżdżący od wielu lat busem, na każdym szkoleniu uczą się czegoś nowego, co sprawia, że podróże przez nas organizowane są jeszcze bezpieczniejsze.

Sytuacje szczególne - na co dzień nie spotyka się ich na drodze, ale zdarzają się i trzeba stawić im czoła. To bezsprzecznie potrafią nasi kierowcy – szybko oceniać i właściwie reagować.